Športno društvo Center Maribor, ki je bilo ustanovljeno leta 1907, deluje še danes in je zdajšnje ime dobilo leta 1997. Njegova glavna dejavnost je športna gimnastika.

Društvo danes šteje 1200 članov, ki se delijo v naslednje vadbene sklope:

Poleg izvajanja celoletne gimnastične dejavnosti ponuja Športno društvo Center Maribor tudi druge rekreativne programe, kot so:

Ukvarja se tudi z oddajanjem športnih objektov srednjim šolam in ostalim najemnikom, ki opravljajo v prostorih športnega društva različne športne dejavnosti.

Gregor in Tin uspešna v Novem Sadu

Gregor Rakovič in Tin Štros sta se z reprezentanco Slovenije udeležila mednarodne tekme v Novem Sadu.

Gregor je osvojil 4. mesto v mnogoboju, 2. mesto na parterju in 3. mesto na konju z ročaji.

Tin je bil v mnogoboju 6., uvrstil pa se je tudi v finale na krogih, preskoku in drogu.

ČESTITAMO!