Športno društvo Center Maribor, ki je bilo ustanovljeno leta 1907, deluje še danes in je zdajšnje ime dobilo leta 1997. Njegova glavna dejavnost je športna gimnastika.

Društvo danes šteje 1200 članov, ki se delijo v naslednje vadbene sklope:

Poleg izvajanja celoletne gimnastične dejavnosti ponuja Športno društvo Center Maribor tudi druge rekreativne programe, kot so:

Ukvarja se tudi z oddajanjem športnih objektov srednjim šolam in ostalim najemnikom, ki opravljajo v prostorih športnega društva različne športne dejavnosti.

ŠPORTNIK LETA 2017

Sven Jug in Zala Bedenik sta v soboto prejela priznanje Gimnastične zveze Slovenije za športnika leta 2017 - Sven v mladinski in Zala v mlajših kategorijah.

Priznanje sta prejela tudi trenerja Aljaž Vogrinec in Marianna Bedenik za trenerja leta v enakih kategorijah.

ČESTITAMO!