Športno društvo Center Maribor, ki je bilo ustanovljeno leta 1907, deluje še danes in je zdajšnje ime dobilo leta 1997. Njegova glavna dejavnost je športna gimnastika.

Društvo danes šteje 1200 članov, ki se delijo v naslednje vadbene sklope:

Poleg izvajanja celoletne gimnastične dejavnosti ponuja Športno društvo Center Maribor tudi druge rekreativne programe, kot so:

Ukvarja se tudi z oddajanjem športnih objektov srednjim šolam in ostalim najemnikom, ki opravljajo v prostorih športnega društva različne športne dejavnosti.

Zala in Sven na evropsko prvenstvo v Glasgow

Tekmovalca našega društva Zala Bedenik in Sven Jug sta se uvrstila v slovensko mladinsko reprezentanco, ki bo avgusta nastopila na evropskem prvenstvu v ženski in moški športni gimnastiki.

Zala bo v Glasgow odpotovala konec meseca julija, tekmovala pa bo v petek, 3.8., v mnogoboju. Sven bo z moškim delom reprezentance odpotoval drugi teden v avgustu in tekmoval v mnogoboju v petek, 10.8.

Obemo želimo veliko športne sreče!

ŠD CENTER MARIBOR